top of page
лого-566-566.png
Business-Logo-WHT-2.png
Group 3.png

Український бізнес опинився в новій реальності. Війна, багатомільйонна міграція людей, масштабні руйнування інфраструктури — все це вплинуло на їхню діяльність. Однак українські підприємці незламні: вони стійко зустрічають виклики та випробування, вірять в майбутнє відновлення і шукають для цього ресурси та нові можливості.

 
У спеціальному проєкті НВ разом з
Mastercard та Дія.Бізнес розібралися у найактуальніших потребах малого та середнього бізнесу в Україні та підготували практичні поради щодо того, де взяти гроші на розвиток, як знайти нові канали збуту та про що варто пам’ятати, якщо ви вирішили розпочати бізнес сьогодні. 

24-го лютого життя українців розділилося на «до» та «після». Події, які у цивілізованому й демократичному світі важко собі уявити, змінили плин нашого мирного життя, і сьогодні українці показують всьому світу приклад стійкості та незламності, продовжуючи боротися за сильну і вільну Україну.

speaker-01.png

Анна Онищенко

віцепрезидентка по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові

Підтримка розвитку економіки – важлива складова цієї боротьби. І ті, хто сьогодні потребують нашої особливої уваги і підтримки – це підприємці. Малий та середній бізнес завжди був рушійною силою української економіки: 99% усього українського бізнесу складає саме сегмент МСБ. І так само, як і всі громадяни України, підприємці з початку повномасштабної війни переживають важкі часи. Руйнування інфраструктури, вимушена релокація виробництв, складнощі з логістикою та зменшення обсягів продажів – усе це суттєво вплинуло на український бізнес. Так, згідно з дослідженням Mastercard SME Index, 39% підприємців були змушені призупинити свою діяльність через війну, а 79% із активних нині бізнесів констатують значне скорочення обсягів.

Однак, незважаючи на усі складнощі, українські підприємці демонструють неймовірну стійкість та рішучість: 9 із 10 бізнесів, що призупинили свою діяльність, готові відновити її у майбутньому, а 71% активних нині підприємців переконані, що зможуть повернутися до довоєнних показників упродовж року або двох. І підтримка тут вкрай важлива.

Упродовж багатьох років компанія Mastercard всіляко підтримує український бізнес. Зокрема, ми запускаємо спеціалізовані фінансові продукти, рішення та ініціативи, які допомагають підприємцям у розвитку власної справи. Із початком війни задля додаткової підтримки ми на два місяці скасували в Україні міжбанківську комісію за безготівкові розрахунки, а для тих підприємців, які вимушено опинилися за кордоном, разом із Міністерством цифрової трансформації України ми запустили консультаційний центр Дія.Бізнес у Варшаві.

 

І ми продовжуємо примножувати наші зусилля. Сьогодні кожного дня перед підприємцями постає безліч питань: де шукати фінансові ресурси для розвитку, де знайти та як опанувати нові ринки збуту, як презентувати себе на світових маркетплейсах. Разом із НВ та Дія.Бізнес ми прагнемо допомогти підприємцям у пошуку відповідей на ці питання. Наша спільна мета – надати українським підприємцям можливості для розвитку, аби економіка продовжувала працювати на благо України.

Снимок экрана 2022-07-27 143458.png

Гранти чи кредити? Де взяти гроші на розвиток бізнесу під час війни

Кредитні програми та грантові можливості для МСБ: які умови пропонують банки та де шукати грантові програми.

© ООО «ВИДАВНИЧІЙ ДІМ «МЕДІА-ДК». Всі права захищені.
E-mail редакції: 
news@nv.ua, відділ реклами: sales@nv.ua

  • Facebook
  • YouTube
  • telegram-1
  • Instagram
  • Twitter
bottom of page